Novinky

 přečtěte si co je nového ... 

Do konce srpna bude probíhat oprava cesty od silnice 1/39 až k Vltavě. V současné době probíhají přípravné práce, proto žádáme všechny návštěvníky o trpělivost a opatrnost při procházkách.

Jde o vozy Peugeot Expert a Škoda Enyaq, které nahradí dieselové VW Caddy a Škodu Karoq. Přispějeme tím nejen k lokálnímu zlepšení životního prostředí, ale také ke snížení provozních nákladů. Dotace získaná z fondu EU nám zaplatila část kupních cen elektromobilů a zároveň jsme obdrželi bonusovou částku za likvidaci starého VW Caddy.

Ve středu 3. května jsme měli milou povinnost přivítat pan Alexandera Pitschleauriho, starostu města Akhmeta a pracovníky Národního parku Tušsko, pány Lado Kachoidze, Irakliho Aptarauliho a Vachtanga Giunaidzeho. Národní park Tušsko leží v gruzínské Kachetii, v oblasti Kavkazu.

Harvestor a vyvážecí souprava nahradily starší stroje stejného typu. Ponsse nám je dodalo dva dny před Silvestrem a po jejich dodatečných úpravách v dílnách firmy Ponsse v Hostinném již pomáhají zpracovávat mrazové polomy v našich lesích. K jejich nákupu nám přispěl dotací úroků z úvěru Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond. Mírná vylepšení,...